Vodácký Ráj

Obchodní podmínky

Dopravné

Uvedná cena je včetně DPH.

Lodě a zboží ve slevě, v akci nebo z bazaru nelze platit kartou ale pouze hotově nebo na dobírku.

Zboží zasíláme i na Slovensko, cenu sdělíme po dohodě.

Vybavení zdarma k lodi

Pokud je u lodě v akci nějaké vybavení ZDARMA, zákazník ho obdrží automaticky s lodí (do poznámky uveďte velikost, délku, barvu!). Pokud se zasílá prostřednictvím přepravní firmy je k celkové objednávce připočtena ještě částka 150 Kč za dopravu tohoto vybavení.

Typy vybavení:

Barvy, délky, velikosti

Lodě jsou vyráběny v různých barvách, pokud si chcete barvu zvolit, což doporučujeme, uveďte toto prosím v nákupním košíku, krok "dokončit objednávku" v poznámce.
Pokud toto v poznámce neuvedete, bude Vám poslána barva, která bude k dispozici.
Totéž platí o délkách, barvách a velikostech vybavení. Pokud nám v objednávce nebude něco jasné, tak Vás budeme před odesláním kontaktovat.

Záruka

Na zboží poskytujeme záruční dobu 2 roky. Pokud výrobce poskytuje záruku delší, je uvedena u zboží v ceníku. Ze zákona je možno zboží nepoškozené a v původním originálním obalu do 14 dnů vrátit. Vráceny Vám budou peníze za zboží, nikoliv za poštovné a balné. Balíky zasílejte běžnou balíkovou poštou, balíky zaslané dobírkou nebudou přijaty. Reklamace probíhá podle platných zákonů ČR.

Dodací podmínky

Objednané zboží odesíláme do 6-ti dnů od objednání, většinou však dříve ( 1 až 2 dny). Mailem nebo telefonicky budete informováni o předběžném termínu dodání. Pokud zboží není na skladě, budete rovněž informováni.
Způsob úhrady - dobírka nebo po předchozí dohodě je možná úhrada předem .
Dopravu zboží zajišťujeme prostřednictvím zásilkové služby PPL. Při zakázkách, které přesahují možnosti zásilkové služby PPL, využíváme zásilkové služby TOPTRANS.
Spolu se zbožím dostanete daňový doklad, sloužící také jako dodací popř. záruční list. Tento doklad uschovejte pro případnou reklamaci.
Pokud si zákazník vlastní vinou zboží nepřevezme (nebude-li v den doručení na uvedené adrese, nebo nebude-li možné ho kontaktovat ohledně převzetí zásilky) a zásilka se nám vrátí zpět, budeme při opětovném zaslání požadovat uhrazení původního i opětovného dopravného!

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou, jsou používány pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.
Vyplněním emailu nebo registračního formuláře v rámci e-obchodu, dává zákazník prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o zákazníkovi a o jeho nákupech a zasílání novinek.

Obchodní název prodejce

Aqua BM sport - Marek Bašta, Nedašovská 356/5, Praha 5 - Zličín, 155 21, IČO 63949521, DIČ CZ7310270022

V případě, že naleznete chyby, upozorněte nás prosím emailem. Obrázky mají pouze informativní charakter, barevné provedení nemusí odpovídat skutečnosti. Technické specifikace a popis produktů je převzat od výrobce nebo dovozce, za případné chyby neneseme zodpovědnost. Děkujeme za pochopení.

KONTAKT: Císařská louka 27, Praha 5 - Smíchov, tel.: 603 441 272, 257 215 439, mail: info@vodackyraj.cz, www.vodackyraj.cz