Vodácký Ráj

Obchodní podmínky půjčovny

Důležité informace
Rezervace lodě - platba nejlépe 1 měsíc předem, odečítá se v den půjčení z půjčovného. 50% z ceny půjčovného (nebo dle domluvy)
Záloha na loď - platba v hotovosti v den půjčení, záloha je vratná. 1 000 9000,- (dle typu lodě, viz. ceník)
Storno poplatek - v případě zrušení objednávky. rezervační poplatek - viz rezervace lodě
Doklady potřebné pro půjčení: OP, ŘP, PAS (min. 2)

Vyzvednutí - vyzvednete-li si loď po 15h, nebude Vám tento den účtován!

Půjčení na víkend - vybavení si můžete vyzvednout v pátek po 15h a vrátit jej v pondělí od 8 do 10h za cenu 2 dnů.

Vracení - lodě a vybavení se vracejí vždy čisté, max. 1/2 hod. před koncem pracovní doby, v pátek max. do 14 hod.

Bez dokladů a zálohy nepůjčujeme !

Složením rezervačního poplatku přistupujete na naše půjčovní podmínky viz dále:

Náhled textu půjčovní smlouvy

Při předčasném vrácení sportovních potřeb nebude vráceno půjčovné, v případě pozdního vrácení vypůjčených sportovních potřeb souhlasím s doplacením půjčovného. Dojde-li k nevrácení vypůjčených věcí z jakýchkoliv příčin (ztráta, krádež, utopení, poškození, atd.) souhlasím s uhrazením ceny ve výši: kanoe, kajak plast.-18.000 Kč/ks, kanoe Palava-15.000 Kč/ks; raft Colorado, vodácký vlek-27.000 Kč/ks; Orinoco, mořský, rodeový kajak-25.000 Kč/ks; kanoe Baraka, Scout-21.000 Kč/ks; Raft Pulsar 380-55.000 Kč/ks; Pulsar 420-60.000Kč/ks; Raft Pulsar 450H-75.000 Kč/ks; raft Colorado 360, Ontario-23.000 Kč/ks; neoprén-2.000 Kč/ks; špricdeka neoprénová, pádlo K1-1.500 Kč/ks; vesta, boty, bunda-800 Kč/ks; pádlo C1, barel, lodní vak, špricdeka plastexová, helma, pumpa-600 Kč/ks; ostatní dle platného ceníku. Máte-li s námi sjednáno pojištění plastových lodí, kryjeme jen běžné poškození, nikoli ztrátu nebo krádež. Jinak sportovní potřeby pojištěny nejsou a půjčující nese plné riziko. V případě poškození zapůjčených potřeb(lodě, pádla, vesty, barelu, aj.) souhlasím s uhrazením škody v její poměrné výši, cenu opravy určí půjčovatel.
Zákazník přebral veškeré vybavení dle půjčovní smlouvy a to ve funkčním stavu a měl možnost se o tom přesvědčit. Na pozdější reklamaci nebude brán zřetel. Od chvíle půjčení zákazník zodpovídá za veškeré škody vzniklé zapůjčeným vybavením sobě i dalším osobám, je povinen zabezpečit vybavení před krádeží, v případě krádeže ihned přivolat Policii ČR a předložit půjčovateli protokol o ohlášení krádeže. Půjčovatel nenese zodpovědnost za zranění, nehody nebo finanční škody, které zákazník utrpěl použitím vybavení. Výrobce doporučuje nejvýše tyto obtížnosti řek: kanoe Vydra zavřená, kajaky plastové, kanoe Orinoco, Baraka, Scout a Palava do WWIII, raft Colorado, Pulsar do WWIV, ostatní nejvýše do WWI. Zákazník měl možnost vyžádat si informace potřebné k bezpečnému použití našich potřeb a vzdává se veškerých nároků na odškodnění od půjčovatele. Zákazník souhlasí se zasíláním našich informačních mailů na svoji adresu.
Lodě a veškeré vybavení se vrací čisté, v případě opaku bude účtována částka 100Kč/ks (raftu 200Kč/ks) za vyčištění. Ztráta houbičky 20 kč/ks.

Jak nejrychleji postupovat při pujčování

  • Osobně, telefonicky nebo e-mailem se informujte, zda je Vámi požadovaný materiál (loď, pádlo, barel, vesta, ...) volný na Vámi požadovaný termín.
  • Jestliže ano, je nutné co nejdříve složit rezervační poplatek (viz. ceník) u nás v pujčovně (nebo na účet), rezervace je nezbytná, chcete-li mít 100 % jistotu zapůjčení Vámi požadovaného materiálu.
  • Až v okamžiku zaplacení rezervačního poplatku je materiál rezervován pro Vás!
  • Ve smluvený den Vám bude vybraný materiál zapůjčen, platba půjčovného v okamžiku vyzvednutí, složení zálohy (viz. ceník dle typu lodi) taktéž. Platba pouze v hotovosti !! ( nelze platit kartou ).
  • Storno - v případě, že nedojde k vyzvednutí zarezervovaného materiálu celá rezervace propadne.
  • V případě, že materiál bude vrácen včas a nebude poškozen ci znečištěn, vrátíme Vám ihned zálohu v plné výši.

Přejeme Vám mnoho krásných zážitků na řece.


In the event that you find any mistakes, please inform us by email. Pictures may be only of a descriptive nature and might not show the actual product or actual colors. The technical specifications and product descriptions come from the manufacturer or importer, we take no legal responsibility for any errors. Thank you.

Contact: Vodácký ráj, e-mail: info@vodackyraj.cz, T.: +420 603 441 272, Císařská louka 27, Praha 5 - Smíchov