Vodácký Ráj

Obchodní podmínky půjčovny

Důležité informace
Rezervace lodě - platba nejlépe 1 měsíc předem, odečítá se v den půjčení z půjčovného. 50% z ceny půjčovného (nebo dle domluvy)
Záloha na loď - platba v hotovosti v den půjčení, záloha je vratná. 1 000 9000,- (dle typu lodě, viz. ceník)
Storno poplatek - v případě zrušení objednávky. rezervační poplatek - viz rezervace lodě
Doklady potřebné pro půjčení: OP, ŘP, PAS (min. 2)

Vyzvednutí - vyzvednete-li si loď po 15h, nebude Vám tento den účtován!

Půjčení na víkend - vybavení si můžete půjčit v pátek po 15h a vrátit jej v pondělí od 8 do 10h za cenu 2 dnů.

Vracení - lodě a vybavení se vracejí vždy čisté, max. 1/2 hod. před koncem pracovní doby, v pátek max. do 14 hod.

Bez dokladů a zálohy nepůjčujeme !

Složením rezervačního poplatku přistupujete na naše půjčovní podmínky viz dále:

Náhled textu půjčovní smlouvy

Při předčasném vrácení sportovních potřeb nebude vráceno půjčovné, v případě pozdního vrácení vypůjčených sportovních potřeb souhlasím s doplacením půjčovného. Dojde-li k nevrácení vypůjčených věcí z jakýchkoliv příčin (ztráta, krádež, utopení, poškození, atd.) souhlasím s uhrazením ceny ve výši: kanoe, kajak plast.-21.000 Kč/ks; kanoe Pálava-27.000 Kč/ks; raft Colorado, vodácký vlek-40.000 Kč/ks; Tambo, mořský a ZET kajak-30.000 Kč/ks; kanoe Baraka, Scout-36.000 Kč/ks; raft Pulsar 380-110.000 Kč/ks; raft Ontario-37.000 Kč/ks; neoprén-3.500 Kč/ks; špricdeka neoprén, bunda, pádlo K1-2.000 Kč/ks; vesta, lodní vak, boty-1.600 Kč/ks; pádlo C1, barel, špricdeka plastex, helma, pumpa-900 Kč/ks; ostatní dle platného ceníku. Máte-li s námi sjednáno pojištění
plastových lodí, kryjeme jen běžné poškození, nikoli ztrátu nebo krádež. Jinak sportovní potřeby pojištěny nejsou a půjčující nese plné riziko. V případě poškození zapůjčených potřeb (lodě, pádla, vesty, barelu, aj.) souhlasím s uhrazením škody v její poměrné výši, cenu opravy určí půjčovatel. Zákazník přebral veškeré vybavení dle půjčovní smlouvy a to ve funkčním stavu a měl možnost se o tom přesvědčit. Na pozdější reklamaci nebude brán zřetel. Od chvíle půjčení zákazník zodpovídá za veškeré škody vzniklé zapůjčeným vybavením sobě i dalším osobám. Je povinen zabezpečit vybavení před krádeží, v případě krádeže ihned přivolat Policii ČR a předložit půjčovateli protokol o ohlášení krádeže. Půjčovatel nenese zodpovědnost za zranění, nehody nebo finanční škody, které zákazník utrpěl použitím vybavení. Výrobce doporučuje nejvýše tyto obtížnosti řek: kanoe Vydra zavřená, kajaky plastové, kanoe Baraka, Scout a Pálava do WWIII, raft Colorado, Ontario, Pulsar do WWIV, ostatní nejvýše do WWI. Zákazník měl možnost vyžádat si informace potřebné k bezpečnému použití našich potřeb a vzdává se veškerých nároků na odškodnění od půjčovatele. Zákazník souhlasí se zasíláním našich informačních mailů na svoji adresu. Lodě a veškeré vybavení se vrací čisté, v případě opaku bude účtována částka 100 Kč/ks (raftu 200 Kč/ks) za vyčištění. Ztráta houbičky 20 Kč/ks.

Jak nejrychleji postupovat při pujčování

Přejeme Vám mnoho krásných zážitků na řece.

V případě, že naleznete chyby, upozorněte nás prosím emailem. Obrázky mají pouze informativní charakter, barevné provedení nemusí odpovídat skutečnosti. Technické specifikace a popis produktů je převzat od výrobce nebo dovozce, za případné chyby neneseme zodpovědnost. Děkujeme za pochopení.

KONTAKT: Císařská louka 27, Praha 5 - Smíchov, tel.: 603 441 272, 257 215 439, mail: info@vodackyraj.cz, www.vodackyraj.cz