Vodácký Ráj

Velkoobchod

Prodejny, půjčovny, cestovní kanceláře:

První odběr s živnostenským listem pro obchodní činnost (v oblasti sportu). Při prvních třech odběrech platba hotově nebo předem, dále pak běžná splatnost dokladů 14 dnů od data vydání.

Pro velkoobchodní ceny je nutná REGISTRACE , po ověření se Vám v katalogu zobrazí velkoobchodní ceny.

UPOZORNĚNÍ:
velkoobchodní ceník je pouze pro firmy, prodejny, půjčovny a cestovky působící v daném nebo příbuzném oboru!! Pokud v daném oboru firma nepůsobí, nebude VOC ceník zpřístupněn.

Poskytované slevy:

Při platbě v hotovosti nebo předem 2 %
Při odběru nad 200.000,- 3 %
  300.000,- 4 %
  500.000,- 6 %

Na nafukovací lodě GUMOTEX jsou poskytovány speciální SLEVY, více info Vám rádi sdělíme. Velkoobchodní prodej lodí Gumotex do e-shopů je v současné době zastaven, omlouváme se.

Slevy jsou počítány z ceny bez DPH. Slevy budou poskytnuty jen v případě uhrazení všech závazků v termínech splatnosti. Pro stálé a dlouhodobé partnery nabízíme speciální slevy, prodlouženou spaltnost faktur až na 30 dnů, dovoz zboží ZDARMA atd. Při větších odběrech je možné vyrobit lodě a vybavení i v jiných barvách nebo barevných kombinacích a taktéž opatřit logem odběratele.

U zboží, které prodáváme pouze maloobchodně, je možné mimořádně dohodnout pro stálé partnery slevu.

Školy, oddíly, rozpočtové organizace, ministerstva:

Ceny budou kalkulovány individuálně dle množství odebraného zboží, při výběru zboží ochotně poradíme a to i na poslední chvíli nebo kdykoliv mimo naši pracovní dobu. S dodáváním do škol, oddílům, armádě, hasičům, policii atd. máme dlouholeté zkušenosti, reference Vám rádi poskytneme. Při větších odběrech je doprava zdarma. Skladem máme velké množství lodí a vybavení, dodací lhůty jsou velmi krátké.

Novinka: na vybrané zboží poskytneme záruku 3 až 5 let.

V případě, že naleznete chyby, upozorněte nás prosím emailem. Obrázky mají pouze informativní charakter, barevné provedení nemusí odpovídat skutečnosti. Technické specifikace a popis produktů je převzat od výrobce nebo dovozce, za případné chyby neneseme zodpovědnost. Děkujeme za pochopení.

KONTAKT: Císařská louka 27, Praha 5 - Smíchov, tel.: 603 441 272, 257 215 439, mail: info@vodackyraj.cz, www.vodackyraj.cz