Vodácký Ráj

Paddleboard Tambo + pádlo, pumpa

Nafukovací SUP - paddleboard TAMBO START 10’10″ ECO Nafukovací SUP - paddleboard TAMBO START 10’10″ ECO náhled č. 1 Nafukovací SUP - paddleboard TAMBO START 10’10″ ECO náhled č. 2 Nafukovací SUP - paddleboard TAMBO START 10’10″ ECO náhled č. 3

Délka330 cm
Šířka86 cm
Hmotnost10 kg
Výtlak350 l
Nosnost135 kg
Počet osob1

Proč nakoupit paddleboard TAMBO právě u nás ?

- jsme vodáci nadšenci, vodě "rozumíme" a voda je náš "životní" koníček :-)
- o našich "100% kvalitách" se můžete přesvědčit osobně u nás na prodejně nebo ZDE
- jsme také značková prodejna paddleboardů TAMBO, plováků od českých designerů
- skladem máme více jak 30 paddleboardů, stačí si jen vybrat, rádi Vám poradíme
- většinu paddleboardů je možné ZDARMA vyzkoušet přímo na vodě v našem areálu
- vždy garantujeme nejnižší cenu na trhu a nejlepší podmínky
- v ceně prkna je ZDARMA kvalitní pumpa SUP s manometrem a sada lepení
- nyní je dopravné ZDARMA u všech nafukovacích paddleboardů
- na zakázku Vám můžeme vytvořit "výhodný set" s vybavením se slevou až 20%

NOVINKA - nabízíme GARANCI "nejnižší ceny", nyní navíc s bonusem !

TAMBO SUP - paddleboardy vyvíjené v ČR. Paddleboardy TAMBO jsou vysoce kvalitní plováky, které jsou odolné, stabilní, rychlé a přitom cenově dostupné. Podrobnější info o plovácích TAMBO, konstrukci, materiálech, popř. možnosti testování najdete ZDE.

MODEL 2020

TAMBO START 10’10″ ECO je univerzální SUP - paddleboard vhodný pro začátky a seznámení se s paddleboardingem jako sportem i volnočasovou zábavou a rekreací. Díky své šířce 86 cm a tvaru jde opravdu o velmi stabilní plovák, který hravě uveze dospělého i s dítětem, usnadní první krůčky na vodě a zpříjemní každou dovolenou. Jde o nejlevnější plovák značky TAMBO. Příznivé ceny jsme dosáhli díky absenci všech doplňků navíc tak, abychom se mohli soustředit na to nejdůležitější, to je konstrukce a materiál nafukovacího plováku TAMBO 10’10″ START, na které se nešetřilo.

SUP - paddleboard TAMBO 10’10″ START je plovák vhodný především pro rodiny a na rekreační pádlování. Není tak rychlý jako plováky řady CORE, ale vyniká svojí stabilitou a odolností. Díky těmto vlastnostem je možné jej vzít i na divokou vodu, kde vás díky své šířce a výtlaku podrží a odpustí vám začátečnické chyby. Důkazem, že na vývoji a materiálu se nešetřilo je shodný tvar se speciálem na divokou vodu TAMBO 10’10″ BOOF, který má sice jiné ploutvičky, materiál a těžiště celkově posunuté dozadu, základní tvar je však u obou plováku shodný.

ECO konstrukce TAMBO SUP plováků je jednovrstvá. Tyto plováky nemají vrchní vrstvu PVC. Nová generace dropstitch materiálů má ale takové vlastnosti, že tuhost plováku je srovnatelná s vícevrstvými plováky jiných značek. Díky vyšší tloušťce plováků ECO jsou dostatečně tuhé i pro statné jezdce, ale TAMBO ECO ocení zejména lehčí jezdci. Jejich hlavní výhodou je zhruba o 20% nižší hmotnost a nižší cena ve srovnání s vícevrstvou konstrukcí.

Plovák TAMBO je osazen trojicí napevno uchycených fin, odpadá tak mnohdy zdlouhavá montáž před jízdou. Finy jsou vysoce odolné proti nárazu a v případě poškození je možné je nechat v odborném servisu vyměnit.

TAMBO START 10’10″ ECO je ten pravý plovák, díky kterému proniknete do tajů mnohem rychleji a pohodlněji, než s jinými plováky. Zároveň překvapí svojí příznivou cenou.

VÝBAVA V CENĚ:
VLASTNOSTI (stupnice 1-10):

Příbuzné položky:
Paddleboard TAMBO CORE 11’3″ ECO


Doporučené příslušenství:
Pádlo TAMBO Glass Vario
Vesta HIKO Aquatic
Vodácká ledvinka
Tambo leash
Plovák na pádlo

Transportní vak Tambo

V CENĚ: dvoučinná pumpa SUP s manometrem, sada lepení, servis ZDARMA
NOVINKA:
dopravné ZDARMA
( Platí pouze pro maloobchodní prodej )

V případě, že naleznete chyby, upozorněte nás prosím emailem. Obrázky mají pouze informativní charakter, barevné provedení nemusí odpovídat skutečnosti. Technické specifikace a popis produktů je převzat od výrobce nebo dovozce, za případné chyby neneseme zodpovědnost. Děkujeme za pochopení.

KONTAKT: Císařská louka 27, Praha 5 - Smíchov, tel.: 603 441 272, 257 215 439, mail: info@vodackyraj.cz, www.vodackyraj.cz