Vodácký Ráj

Hledáme na letní sezónu zaměstnance - brigádníka


Pro provozovnu Vodácký ráj, Císařská louka 27, Praha 5 - Smíchov.

Požadavky: dobrá znalost vodáckého vybavení, nekuřák, řidičský průkaz minimálně skupiny B, znalost cizího jazyka vítána, základní znalost práce na PC.

Vhodné předpoklady: aktivní vodák se smyslem pro obchod, komunikativní, spolehlivý, operativní a ochotný pracovat částečně i o víkendech. Vlastní auto s tažným zařízením je výhodou.

Nabízíme: zajímavou práci ve sportovním prostředí, firemní benefity, zaučení do problematiky, dobré finanční ohodnocení.

Nástup od 1.května 2024 nebo dle dohody, pracovní poměr do 30.září 2024.

Preferujeme pracovníka na celou letní sezonu, tedy květen - září, ideálně na dlouhodobější spolupráci. Možnost zaměstnání jak na DPP tak na ŽL.

Vyžadujeme: poctivost, slušnost a pečlivost, ochotu pracovat a učit se nové věci, vstřícnost k zákazníkům a kolegům.

Životopis a další informace o sobě posílejte na e-mail: info@vodackyraj.cz. Dotazy rádi zodpovíme na tel: 603 441 272.

Dále hledáme brigádníky pro občasnou výpomoc s čištěním lodí či jiných především manuálních pracích. Fyzická zdatnost, řidičský průkaz skupiny B a vlastní auto s tažným zařízením je výhodou. Pouze nekuřáci.

Životopis a další informace o sobě posílejte na e-mail: info@vodackyraj.cz. Dotazy rádi zodpovíme na tel: 603 441 272.

provozovna provozovna provozovna provozovna

V případě, že naleznete chyby, upozorněte nás prosím emailem. Obrázky mají pouze informativní charakter, barevné provedení nemusí odpovídat skutečnosti. Technické specifikace a popis produktů je převzat od výrobce nebo dovozce, za případné chyby neneseme zodpovědnost. Děkujeme za pochopení.

KONTAKT: Císařská louka 27, Praha 5 - Smíchov, tel.: 603 441 272, 257 215 439, mail: info@vodackyraj.cz, www.vodackyraj.cz